Brak obslugi "X-shockwave-flash"

2015.07.02, imieniny: Jagoda, Urban, Maria, Karina, Serafin
lewa ramka
      

DJ Mucho - Adam Mackiewicz
Prezenter muzyczny, Wodzirej, DJ

Adam          Moja przygoda z muzyką sięga najmłodszych lat dzieciństwa, a z prowadzeniem wszelakich zabaw jestem związany już od początku lat '90-tych.Dzieki temu jestem doświadczonym i otwartym na różne epoki prezenterem muzycznym (dawniej: prezenter dyskotek). Jako nastolatek zdobywałem szlify w jednej z kilku ówczesnych "topowych" szczecińskich dyskotek, co zaowocowało niesamowitym startem mojej kariery, a póżniej miało wpływ rozwoj mojej osoby jako dojrzałego i zawodowego DJ-a. Z czasem powstawało więcej lokali a jednocześnie wzrastała konkurencja w branży, co motywowało mnie do perfekcji i pomagało w marketingu na zachodniopomorskiej scenie klubowej. Apetyt rośnie w miare jedzenia i tak samo było z moją pracą.

Adam          Dzięki współpracy z elitą szczecińskiego "DJ-ingu" swoje umiejętności mogłem zaprezentować również w szerokiej Polsce a nawet poza jej granicami gdzie spotkałem się ze świetnym odbiorem publiczności! Grając w klubach jednocześnie zdobywałem doświadczenie podczas prowadzenia różnego rodzaju eventów,imprez komercyjnych i zabaw tematycznych. Będąc jednym z prekursorów dobrej balangi objąłem rezydenturę na pierwszej stojącej na wodzie dyskotece i wtedy zacząłem być znany jako MUCHO...

Adam Kapitan MUCHO! Mając już zdobyty wysoki "brand" swoich umiejętności, stworzyłem tam klimat przez lata przyciągajacy setki fanów dobrej zabawy przy muzyce lat '70,'80,'90' oraz country, reggae a nawet disco-polo!

         Zainteresowanie tak wspaniałymi imprezami pod moją "komandą", spowodowało pojawienie sie propozycji prowadzenia większej liczby bankietów oraz przyjęć weselnych. Pozytywna energia i cepłe komentarze płynące od bawiących się gości sprawiały, że organizacja i prowadzenie tego typu imprez było i jest dla mnie ogromnym wyzwaniem a zarazem pasją!

Adam          Wieloletnie doświadczenie nie pozwala mi popaść w rutynę, a wprost przeciwnie jest moim sprzymierzeńcem w indywidualnym przygotowywaniu każdej imprezy (zawsze stosując się do wskazówek i wymogów organizatora!). Muzyka jest przezemnie starannie selekcjonowana podczas każdej uroczystości, gdyż wykładnią w tej materii jest zabawa i spontaniczność bawiących się.

         W wyniku wieloletniej pracy posiadam jeszcze parę asów w rękawie ale nie chcę ich zdradzic bo konkurencja nie śpi a każdy zamawiający moje usługi chce być zadowolony i mieć oryginalną balangę co jest dla mnie oczywiste i co gwarantuję!

         Gdybym chciał teraz zliczyć wszystkie poprowadzone imprezy to nie jestem w stanie, ale na szczęście kilka z nich mam udokumentowanych w galerii do której gorąco zapraszam!

......a dlaczego Mucho...? Spytaj osobiście...;)

      
prawa ramka

Internet Explorer Firefox Opera Google Chrome Safari Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!